Skříňka na úřady

Dekorační skříňka na klíče vhodná na úřady

Ať už se jedná o finanční úřady, městské a obecní úřady, stavební úřady, živnostenské úřady, katastrální úřady, exekutorské úřady, ČSSZ nebo úřady práce, ve všech těchto objektech se nachází spousta místností, kanceláří a prostor, které je nutné mít dobře a bezpečně uzamčené. Zaměstnanci, vedoucí pracovníci, uklízečky, všichni musí u sebe nosit kromě svých klíčů z domů a od auta, také klíče od úřadu a kanceláře.

Někdy je těch klíčů tolik, že se Vám ani nevejdou do kapsy, pak je odkládáte na různá místa a jednoduše se může stát, že pak zapomenete, kam jste si ty klíče položili. Nejen že se Vám může stát, že hledáte odložené klíče, ale hrozí také jejich ztráta a odcizení, což by nikdo z Vás nechtěl. Nejjednodušší způsob je mít všechny klíče pěkně pohromadě na jednom místě.

K tomu Vám poslouží skvělá věc a tou je dekorační skříňka na klíče. Všichni zaměstnanci úřadu tak mohou mít nejen klíče od práce a kanceláře pěkně pohromadě, ale mohou si tam uložit v případě potřeby také klíče své soukromé od domu, bytu, auta atd. Do skříňky se vejde až 50 klíčů, je 30 x 30 cm velká, její povrch je hladký a lesklý a co je důležité, sami si můžete zvolit dekorační motiv skříňky tak, aby se hodil na daný úřad a skvěle tak zapadl do interiéru, kde bude viset.
Motiv si můžete vybrat z obrovské škály buďto z fotobanky nebo Vám na zakázku vyrobíme z Vámi dodané fotografie. Dekorační skříňka je nejen praktickou, funkční, ale také designovou věcí, která se bezpochyby hodí na každý úřad a ocení jí všichni zaměstnanci.

Je jen na Vás, jakou dekorační skříňku si vyberete. V případě, že budete chtít poradit nebo máte nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec