Skříňka pro autoservisy a půjčovny

Dekorační skříňka na klíče do autoservisů a autopůjčoven

Jste majitelem autoservisu nebo autopůjčovny? Autoservis denně navštíví řidiči se svým porouchaným autem a do autopůjčoven zase pro půjčení auta, ať už z důvodu porouchaného svého automobilu, k vypůjčení na služební cestu, školení, dovolenou…V obou těchto zařízeních se vyskytuje mnoho klíčů najednou od všech automobilů. Kromě těchto klíčů mají majitelé klíče od objektu, garáží, dílen, kanceláří a dalších místností.

Klíče od zákazníků autoservisů, kteří tam nechali své auto k opravě nebo kontrole je nutné nějakým způsobem mít dobře uschované a zabezpečené. To samé platí o klíčích aut v autopůjčovnách a ostatních klíčích, aby nedocházelo k jejich ztrátám nebo odcizením. Jak přehledně a bezpečně uschovat všechny klíče?

Jednou z možností je pořídit si dekorační skříňku na klíče. Jedná se o velkého pomocníka, díky němuž budete mít všechny klíče od automobilů, garáží, dílen, kanceláří pěkně pohromadě, systematicky uspořádané a v bezpečí uložené na jednom místě. V případě potřeby vždy po ruce a k dispozici. Už se Vám nestane, že budete hledat klíče, které jste někam odložili nebo zapomněli. Také zaměstnanci budou mít přehled o všech klíčích, které pak mohou majitelům opravených aut vrátit a v případě vypůjčení auta klíče předat.

Skříňku na klíče si můžete jednoduše zakoupit v našem e-shopu nebo si ji nechat udělat na zakázku. Vejde se do ní až 50 klíčů, sami si můžete zvolit otevírání – pravé nebo levé a grafický motiv. Je vyrobená z práškové oceli, která je magnetická a pomocí silných magnetů na ni můžete připínat různé vzkazy nebo poznámky.

Mějte všechny klíče pěkně pod kontrolou a v bezpečí!

Čtěte také

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec