Skříňka pro restaurace a bary

Dekorační skříňka na klíče do restaurací a barů

„Kde mám zase ty klíče!“Tuto větu všichni dobře známe a každému už se aspoň jednou v životě stalo, že hledal klíče…Občas se stane, že si klíče někam položíte a pak přemýšlíte, kde jste je vlastně nechali a kde můžou být. Někdy se tak stane nevědomky, jindy zase ve spěchu a pak si lámete hlavu nad tím, kde asi mohou být...

Velice dobrým a šikovným pomocníkem je dekorační skříňka na klíče. Věc, kterou si pořizuje stále více lidí, protože i klíčů nám často přibývá. Ať to jsou klíče od domu, bytu, auta, kanceláře…Pokud jste majiteli nějaké restaurace nebo baru, může být tato skříňka na klíče pro Vás velmi užitečnou věcí. V dnešní době, kdy narůstá počet krádeží, je opravdu nezbytné mít všechny své prostory řádně uzamčeny. Co místnost – to jeden klíč. Nejenže máte spoustu svých soukromých klíčů od auta, domu a garáže, ale také pak klíče od prostor z restaurace nebo baru, kanceláře, skladů, sklepa, šatny apod.

Nosit sebou tak velký svazek klíčů u sebe je nepraktické, klíče jsou těžké, nevlezou se do kapsy a navíc hrozí nejen jejich ztráta, zapomenutí, ale v tom horším případě krádež a odcizení. To by si jistě nikdo z Vás nepřál, protože v jeden okamžik byste mohli přijít o všechny klíče, a to nejen o ty vlastní, soukromé, ale také firemní. Nastal by velký problém, protože byste si museli nechat udělat klíče nové, vyměnit všechny zámky a to by mohlo být finančně náročné.

Doporučujeme proto pořídit si dekorační skříňku na klíče, kde budete mít všechny klíče pěkně v bezpečí a pohromadě, navíc bude i příjemnou dekorací ve Vašem podniku. Vejde se do ní až 50 klíčů, její povrch je lesklý a hladký, rozměry 30 x 30 cm, sami si můžete zvolit otevírání / pravé nebo levé / a také motiv, který se bude hodin do Vašeho interiéru. Můžete si ji zavěsit kamkoliv jen budete chtít, všechny své klíče tak budete mít na jednom místě a pod kontrolou. Kromě Vás a Vašich klíčů může skříňku využívat také Vaši zaměstnanci a stane se tak pro všechny velice praktickou a užitečnou věcí.

Zabraňte krádeži svých klíčů a věčnému hledání, kam jste si klíče položili! Pořiďte si dekorační skříňku na klíče.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit. Rádi Vám poradíme…

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec